חיפה טופ
חיפה עסקים בחיפה מבצעים בחיפה חדשות חיפה בניית אתרים בצפון קידום אתרים אתרים מומלצים אודות אתר

חיפה
חדשות חיפה
בניה ונדלן בחיפה
מקצוענים בחיפה
עיצוב בית
צרכנות וקניות בחיפה
מחשב וטכנולוגיה
אינטרנט ותקשורת
סלולרי בחיפה
ספורט בחיפה
עורכי דין בחיפה
תזונה
לימודים בחיפה
אירועים בחיפה
רכב בחיפה
רפואה בחיפה
תרבות בחיפה
מנא מנא תקל ופרסין


אתרים מומלצים:
טרייד אין


שווה קריאה :
פרקטים בחיפה
בדיקות קרינה בחיפה
בדק בית
אילוף כלבים בחיפה
מצלמות אבטחה בחיפה
עורכי דין בחיפה
קנדידה

רפואה ובריאות בחיפה עוד כתבות
קנדידה
>
קנדידה : כיצד מבצעים בדיקת קנדידה ומהו אבחון קנדידה במעבדה. פטריית הקנדידה שייכת למשפחת פטריות השמר, אחד היצורים הכי עמידים בטבע. רק מעבדה מתקדמת ומובילה תפיק לאחר הבדיקה את התוצאות האמיתיות של קנדידה במרפאה.קנדידה
פטריית הקנדידה שייכת למשפחת פטריות השמר, אחד היצורים הכי עמידים בטבע. גוף בריא בדרך כלל לא "מארח" פטריות פתוגניות שגורמות לזיהום אבל לצערנו זו כבר לא הנורמה. חיסונים, הורמונים, סטרואידים, כספית ,אמלגם , כלור ופלואור במי השתיה כימיכלים, מתכות כבדות במזון, אוכל מעובד, סוכר, GMO, סטרס, חרדות, מתח, אלכוהול, סמים, סיגריות, ועוד- כל אלה חלק מהחיים המודרניים שמביאים נזק והרס בלתי נמנע לגוף האדם. המערכת החיסונית בדור שלנו עמוסה יותר מתמיד ובסופו של דבר מוחלשת. לא פלא שהרבה אנשים מקטן עד גדול סובלים מריבוי של קנדידה במערכות שונות בגוף בלי לדעת.

בדיקת קנדידה
בדיקת קנדידה היא לא חלק מהבדיקות השגרתיות של קופות החולים, וכך נמנע מחולים רבים אבחון וטיפול הולם. ריבוי של פטריית קנדידה הוא אחת הסיבות הנפוצות לסימפטומים לא מוסברים שגורמים להרבה אנשים אומללים ללכת מרופא לרופא בחיפוש אחרי תשובות. חשוב לדעת כי סימפטומים אלו משותפים להרבה מחלות אחרות ואפשר בקלות לבלבל ביניהן. זכרו :טעות קטנה באבחון – מחיר גדול בבריאות. ברפואה לא מנחשים אם לא בודקים לא יודעים.

בדיקת קנדידה
אבחון  קנדידה במעבדה
רק מעבדה מתקדמת ומובילה תפיק לאחר הבדיקה את התוצאות האמיתיות של קנדידה במרפאה המובילה בישראל. הבדיקה מבוצעת בתרבית, על צלחת פטרי.  יש היום הרבה שיטות שונות ומשונות לאבחון קנדידה, פעם פחות פעם יותר מסחרי. חשוב לדעת: לא כל המצאות של קנדידה בגוף היא גם זיהום פטרייתי. אחרי כל שיטה שמצביעה על חשד לקנדידה (אירידיאולוגיה, רפלקסולוגיה, קינסיולוגיה, מכשירי תדרים, בדיקת דם לנוגדנים, תשאול וכו') חייבת להגיע בדיקת מעבדה. עם זיהום פטרייתי לא משחקים. בדיקת קנדידה שייכת לידיים מקצועיות ולמעבדה מוסמכת עם אנשי מקצוע שעבודתם היא לאבחן זיהום פטרייתי.  עדיין אין תחליף לתרבית שמוכיחה או שוללת זיהום במעיים ,בפה בגרון ,באף ,באוזן ,בנרתיק ,בדרכי השתן ובעור. לדעת ש"באיזשהו מקום בגוף יש קנדידה" זה לא מספיק. מרפא אחראי לא יקבע טיפול לזיהום פטרייתי בלי בדיקה מוקדמת.

מי צריך לבדוק קנדידה?
היום כל אחד יכול להסתובב עם זיהום פטרייתי בלי לדעת על קיומו. גם את או אתה !  ילדים , ואפילו תינוקות ! כל אחד שלא מוצא הסבר ואבחון לסימפטומים שלו צריך לבדוק קנדידה. "אין מה לעשות! תלמד לחיות עם זה" או " זה בראש שלך לך לפסיכיאטר" אלו ביטויים שלא צריכים לייאש אף אחד. זה לא סוף הפסוק והרבה שליחים למקום.

בדיקות המעבדה והתוצאות.
1.    בדיקת מעבדה מגלה באופן חד משמעי האם באמת מדובר בזיהום פטרייתי של קנדידה פתוגנית (מעוררת מחלות).
אנחנו חוזרים: לא כל המצאות של קנדידה בגוף היא גם זיהום פטרייתי .
2.    הבדיקה מגלה את מיקום הפטריה בגוף. זהו מידע חיוני למטפל אם מדובר לדוגמא על הדבקה חיצונית בלבד לא צריך
 את כל הטיפול הקשה לקנדידה מערכתית. לעומת זאת המצאות פטריה במעיים צריך טיפול אחר מקנדידה בלשון בלבד.
3.    הבדיקה מגלה את רמת הזיהום. יש 4 רמות של המצאות הקנדידה חלש בינוני גבוה ומאסיבי ע"פ הרמה גם אופן הטיפול.
מיותר לציין שאי אפשר לקבוע טיפול רציני בלי לדעת את דרגת הזיהום. מיותר לציין שאי אפשר לקבוע טיפול רציני בלי לדעת את דרגת הזיהום.
4.    הבדיקה מגלה מהו הזן. חשוב לדעת האם מדובר על אחד מעשרים הסוגים הפתוגניים הרגילים (קנדידה SP) או
האם מדובר בקנדידה גלברטה (זן עמיד במיוחד). המטפל חייב לדעת זאת כי הטיפול בה דורש התייחסות שונה מקצועיות ונסיון ברמה גבוהה


 

 

2015-08-16

 
 

 
חיפה   | קשר - חיפה  חיפה - HAIFA-TOP.CO.IL   תקנון חיפה

כל הזכויות שמורות ל - טופ חיפה - www.HAIFA-TOP.co.il © All Rights Reserved. 2015


קידום אתרים WWW.ATRBIZ.COM